FA | EN | AR
دوشنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٦
جمع بازديدكنندگان امروز: 71
جمع بازديدها تاكنون: 346179


برپایی نمایشگاه صهبای عدالت به مناسبت هفته قوه قضائیه

پزشکی قانونی استان به همراه دادگستری کل و دیگر سازمانهای تابعه قوه قضائیه در استان کرمانشاه با برگزاری نمایشگاه صهبای عدالت، دستاورد های سازمانهای متبوع خود را به حضور عموم عرضه کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان کرمانشاه؛ این نمایشگاه که در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی کرمانشاه دایر است، روز یکشنبه 18 تیرماه با حضور رییس کل دادگستری استان-دادستان و مدیران کل سازمانهای تابعه قوه قضائیه در استان افتتاح شد.
عملکرد دستگاه قضایی استان کرمانشاه در نمایشگاه مذکور در قالب فعالیت و برپایی چندین غرفه متنوع تشریح می‌شود و تا پایان هفته به کار خویش ادامه می‌دهد .
ارائه مشاوره‌های رایگان حقوقی و خانواده از جمله برنامه‌های جنبی این نمایشگاه است و هدف از برپایی نمایشگاه یاد شده، اطلاع‌رسانی از دستاوردهای دستگاه‌های قضایی استان است تا شهروندان با خدمات دستگاه قضایی به‌عنوان متولی برقراری عدالت در جامعه آگاهی پیدا کنند.

پزشکی قانونی استان در نمایشگاه امسال با حضور یک نفر کارشناس و یک نفر پزشک قانونی به ارائه ی مشاوره های پزشکی قانونی-معرفی سازمان و توضیح عملکرد سازمان در بخشهای گوناگون با ارائه پمفلت و بروشورها و نیز انجام ویزیت رایگان پزشکی عمومی پرداخته است.
بنا به نظر سنجی صورت گرفته غرفه پزشکی قانونی تاکنون یکی از پربازدید کننده ترین غرفه های نمایشگاه است.
گفتنی است این نمایشگاه طی روزهای 18 تا 23 تیرماه در محل دائمی نمایشگاههای کرمانشاه واقع در پارک شاهد هر روز از ساعت 16 تا 21 پذیرای مراجعین خواهد بود.

 

تاریخ انتشار: ٠٢:٠٠ -1396/04/20 کد مطلب :٢٨٩٤٥
  نسخه چاپي

خروج

آمار

راهنمای خدمات

راهنمای مراکز

ارسال شکایات
نشانی: بلوارشهيدطوسي (کيهانشهر)، ابتداي شهرک رسالت، جنب مخابرات شهيد اشرفي کدپستی: 6716983586
تلفن: 8322455، دورنگار: 8322455،
پیام کوتاه: 20001372