• دیدار دکتر خانی با نماینده ولی فقیه در استان

   دیدار دکتر خانی با نماینده ولی فقیه در استان

   دیدار دکتر خانی با نماینده ولی فقیه در استان

   سرپرست پزشکی قانونی استان کرمانشاه به همراه تعدادی از مسئولین این اداره کل با حضرت آیت الله علما دیدار کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان کرمانشاه؛ دکتر سلیم خانی سرپرست پزشکی قانونی استان به همراه مسئولین حفاظت اطلاعات و روابط عمومی آن اداره کل، صبح روز سه شنبه 17 مهرماه با حضور در دفتر حضرت آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، با ایشان دیدار کرد.

   در ابتدای این دیدار دکتر خانی با ارائه گزارشی عملکرد و شرح وظایف پزشکی قانونی استان را برشمرد و سپس با تبیین طرح دادپزشک، وجود و عملیاتی شدن این طرح را در جهت رفاه حال همشهریان و کاهش تشکیل پرونده های بی مورد قضائی و انتظامی دانست.

   دکتر خانی در ادامه این دیدار به وجود برخی کاستی ها در زمینه کمبود فضای فیزیکی در اداره کل و نبود ساختمان تملیکی در شهرستانهای تابعه اشاره کرد.

   وی سپس با توجه به نزدیک شدن به سالگرد واقعه دلخراش زلزله استان، به شرح عملکرد پزشکی قانونی در ایام زلزله استان پرداخت و حضور پرصلابت و موثر این اداره کل در ایام بحران را از افتخارات این اداره کل برشمرد.

   دکتر خانی در پایان صحبت های خود از نماینده ولی فقیه در استان جهت بازدیدی از اداره کل و دیدار با پرسنل آن دعوت نمود.

   حضرت آیت الله علما نیز ضمن ابراز خرسندی از انتصاب آقای دکتر خانی به سمت سرپرستی پزشکی قانونی استان برای وی و مجموعه پزشکی قانونی استان دوام توفیقات را از محضر حق تعالی خواستار شد و ابراز امیدواری کرد در اولین فرصت از پزشکی قانونی استان بازدید داشته باشد.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: