• انجام ویزیت رایگان تخصصی و فوق تخصصی در منطقه زلزله زده ثلاث باباجانی

   انجام ویزیت رایگان تخصصی و فوق تخصصی در منطقه زلزله زده ثلاث باباجانی

   انجام ویزیت رایگان تخصصی و فوق تخصصی در منطقه زلزله زده ثلاث باباجانی

   طی اردوی جهادی (میز خدمت) اداره کل پزشکی قانونی استان تعداد 870 نفر در شهر تازه آباد مورد معاینه و ویزیت رایگان تخصصی و فوق تخصصی پزشکی قرار گرفتند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان کرمانشاه؛ طی روز یکشنبه 27 آبانماه و همزمان با اولین سالگرد وقوع زلزله دلخراش استان کرمانشاه، به پیشنهاد آقای دکتر خانی سرپرست پزشکی قانونی استان یک مورد اردوی جهادی (میز خدمت) تحت عنوان ویزیت رایگان تخصصی و فوق تخصصی پزشکی در شهر تازه آباد مرکز ثلاث باباجانی انجام گرفت. در این طرح که از قبل به اطلاع مردم آن منطقه رسیده بود و در محل بیمارستان صحرایی آن شهرستان صورت گرفت، از10 نفر متخصص به شرح: یک نفر متخصص ارتوپدی (آقای دکتر سلیم خانی)- دو نفر متخصص جراحی عمومی(آقایان دکتر فتاح فرخی و شاپور یاسمی)-یک نفر متخصص اعصاب و روان(آقای دکتر سید علیرضا سیف الاسلامی)-یک نفر متخصص زنان و زایمان(خانم دکتر حسینی)-یک نفر متخصص داخلی(آقای دکتر کرکوبی)-یک نفر فوق تخصص ریه(آقای دکتر معینی)-یک نفر متخصص بیماریهای عفونی(خانم دکتر میلادی)-یک نفر متخصص گوش و حلق و بینی(خانم دکتر امیری)-یک نفر متخصص قلب و عروق(آقای دکتر کریمی) و سه نفر پزشک عمومی (آقایان دکتر قلعه سفیدی و خانی آباد و خانم دکتر کریمی راد) و یک نفر کارشناس مامایی(خانم صیادی) که با دعوت سرپرست پزشکی قانونی استان در اردو شرکت کرده بودند، استفاده شد.
   لازم به ذکر است طی این اردو تعداد 870 نفر که بیشترین آنها (با تعداد 210 نفر) مربوط به معاینه ارتوپدی بود مورد ویزیت قرار گرفتند.
   گفتنی است در حین این اردو مسئولین این شهرستان شامل: فرماندار-فرمانده سپاه و دیگر مسئولین با حضور در بیمارستان صحرایی از مراحل این طرح بازدید کردند.

   شایان ذکر است حضور پزشکان متخصص و فوق تخصص در این منطقه با توجه به کمبود امکانات و دوری مسافت از مرکز استان موجبات شادی و رضایت کامل مردم منطقه از این طرح را فراهم آورده بود.
   این اردو از ساعت 8 صبح لغایت 14 برگزار گردید و کلیه پیش ثبت نام کنندگان این طرح مورد ویزیت قرار گرفتند.

   گالری
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: