• افتتاح سالن تشریح شهرستان اسلام آباد غرب

   افتتاح سالن تشریح شهرستان اسلام آباد غرب

   افتتاح سالن تشریح شهرستان اسلام آباد غرب

   صبح امروز با حضور ریاست کل دادگستری استان و سرپرست پزشکی قانونی و جمعی از مقامات قضائی و اداری شهرستان اسلام آباد غرب سالن تشریح پزشکی قانونی این شهرستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

   به گزارش روابط عمومی پزشکی قانونی استان کرمانشاه؛ صبح امروز پانزدهم آذرماه با حضور دکتر عدالت خواه ریاست کل دادگستری استان و دکتر خانی سرپرست پزشکی قانونی استان کرمانشاه و جمعی از مقامات قضائی و اداری شهرستان اسلام آباد غرب، سالن تشریح پزشکی قانونی این شهرستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
   دکتر خانی سرپرست پزشکی قانونی استان در مصاحبه با صدا و سیمای مرکز استان؛ افتتاح سالن تشریح این شهرستان را نقطه قوتی در مجموعه قضائی آن منطقه برشمرد و ابراز داشت: این سالن تشریح که با مبلغی بالغ بر یک میلیارد و دویست میلیون ریال در زیر بنایی درحدود 130 متر مربع و توسط شورای اسلامی شهر و شهرداری آن شهرستان ساخته و به پزشکی قانونی آن شهرستان تحویل گردید، اجساد شهرستان اسلام آباد و شهرستانهای همجوار مانند دالاهو-سرپل ذهاب -گیلانغرب و قصرشیرین را پوشش داده و مانع ارجاع و تردد بیهوده مردم شریف آن منطقه به مرکز استان خواهد شد.

   در ادامه دکتر خانی از تلاشهای فراوان آقای مهندس حمیدی تبار شهردار اسلام آباد غرب و آقای رزم دیده رییس شورای اسلامی آن شهرستان در راستای ساخت و اهدای این ساختمان تشکر و قدردانی کرد.

   لازم به ذکر است این ساختمان توسط شهرداری و شورای اسلامی شهرستان اسلام آباد ساخته شد و سپس جهت تجهیز و انجام امورات تخصصی به پزشکی قانونی تحویل گردید.


   گالری
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: