• بازدید دکتر خانی از پزشکی قانونی شهرستان جوانرود

   بازدید دکتر خانی از پزشکی قانونی شهرستان جوانرود

   بازدید دکتر خانی از پزشکی قانونی شهرستان جوانرود

   دکتر خانی ضمن بازدید از مرکز پزشکی قانونی شهرستان جوانرود با رییس دادگستری و فرماندار آن شهرستان دیدار و در مورد مسایل اداره پزشکی قانونی آن شهرستان گفتگو کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان کرمانشاه؛ صبح امروز چهاردهم مرداد ماه دکتر خانی مدیرکل پزشکی قانونی استان از مرکز پزشکی قانونی شهرستان جوانرود بازدید کردند ،در این بازدید دکتر خانی ضمن سپاس و قدردانی از زحمات همکاران خدوم پزشکی قانونی شهرستان جوانرود ،بر لزوم رعایت هر چه بیشتر کرامت ارباب رجوع و خدمات مطلوب تر تاکید نمودند.

   پس از این بازدید ،دکتر خانی با آقای نادری رئیس دادگستری دیدار نمودند .در این دیدار آقای نادری رضایت مندی مجموعه قضایی این شهرستان از همکاری های پزشکی قانونی جوانرود را اعلام نمودند.ضمناٌ طرفین در خصوص همکاری های هرچه بیشتر پزشکان قانونی و قضات نیز گفتگو و تبادل نظر کردند.

   در ادامه دکتر خانی با حضور در فرمانداری ، با آقای یوسفی فرماندار این شهرستان دیدار کردند.در این دیدار در خصوص پروژه احداث پزشکی قانونی شهرستان جوانرود بحث و تبادل نظر شد .آقای یوسفی در ادامه از پیگیری موضوع تا اواخر هفته جاری خبر دادند.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: