• شرکت دکتر خانی و دکتر پولادی در برنامه تلویزیونی

   شرکت دکتر خانی و دکتر پولادی در برنامه تلویزیونی

   شرکت دکتر خانی و دکتر پولادی در برنامه تلویزیونی

   دکتر خانی مدیرکل و دکتر پولادی سرپرست معاونت بالینی و آزمایشگاهی اداره کل پزشکل قانونی استان کرمانشاه، در برنامه تلویزیونی در شهر که در سه قسمت و در روزهای چهارشنبه نهم و یکشنبه سیزدهم و چهارشنبه شانزدهم مرداد ماه از شبکه استانی زاگرس پخش شد در خصوص تصادفات ساختگی مطالبی را عنوان نمودند.

   به گزارش روابط عمومی پزشکی قانونی استان کرمانشاه؛ در برنامه مستند در شهر که از شبکه زاگرس پخش شد دکتر خانی توضیحاتی در خصوص تصادفات ساختگی، تعداد مراجعین و شگردهای به کار برده شده در این گونه حوادث صحبت کردند.

   دکتر خانی با بیان اینکه اقدام به ایجاد تصادفات ساختگی توسط عده ای معدود، دور از انتظار نبوده و می توان گفت ماهانه 20 تا 50 نفر اقدام به این کار می کنند واین افراد که معمولاٌ با 4 تا 5 نفر در یک خودرو و با استفاده از خودرهای فرسوده و در اتوبانها و مسیرهای فرعی و روستایی اقدام به صحنه سازی می کنند .این افراد غالباٌ اقدام به شکستگی دست و بینی می کنند که خوشبختانه از سال 93 تا کنون نقاط حادثه خیز و افراد خاص شناسایی و برخورد قاطع چه در سطح استان و چه سازمان صورت گرفته است که موجب گردیده است این گونه صحنه سازیها به حداقل برسد.

   همچنین دکتر خانی با پیشنهاد تشکیل کمیته ای ،شامل دادستان،پزشکی قانونی ، نیروی انتظامی ، راهنمایی و رانندگی، ضابطین قضایی ،بیمارستانها ، بیمه، که می تواند در پیشگیری و شناسایی بهتر کمک کننده باشد.

   دکتر پولادی نیز در بخش دیگری از این برنامه شرح وظایفی از پزشکان معاینات را ارائه دادند.در ادامه در خصوص معاینات و نحوه معاینه و تشخیص تصادفات ساختگی مطالبی را مطرح نمودند.

   گالری
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: